Aktualności

Pizzeria Margerita w Bielsku-Białej – 28 lat smacznych spotkań

Pizzeria Margerita w Bielsku-Białej – 28 lat smacznych spotkań

Włoskie smaki w stolicy Podbeskidzia

Inspiracji do założenia lokalu dostarczyły nam podróże do Włoch i tamtejsze trattorie – bezpretensjonalne rodzinne restauracje, idealne do swobodnego spędzania czasu przy dobrym jedzeniu. Na początku lat 90. w Bielsku-Białej brakowało podobnych lokali, postanowiliśmy więc sami otworzyć pizzerię z prawdziwego zdarzenia.

W pierwszym menu znalazły się pizze i naleśniki, prowadziliśmy także bar sałatkowy – wszystko proste, smaczne, złożone z produktów najwyższej jakości. Tradycyjne dla włoskiej kuchni pizze takie, jak margerita, capricciosa czy funghi niemal natychmiast skradły serca naszych klientów i pozostają w karcie do dziś, ciesząc się równie dużą popularnością.

Znakomita kuchnia, klimatyczny wystrój i korzystna lokalizacja sprawiły, że Margerita niedługo po otwarciu stała się jednym z ulubionych miejsc spotkań bielszczan, a nasze akcje promocyjne – na początku działalności zorganizowaliśmy m.in. konkurs z główną nagrodą w postaci skutera Piaggio – dodatkowo ugruntowały tę popularność. Dziś, po niemal trzech dekadach, Margerita niezmiennie tętni życiem, a uwagi i sugestie naszych klientów znacznie przyczyniły się do sukcesu lokalu.

Zmieniamy się dla Was

Z uwagą słuchamy Waszych opinii, zbieramy doświadczenia i inspiracje, a na ich podstawie doskonalimy naszą ofertę. Zmianą, która wyniosła ją na nowy poziom, była niewątpliwie zamiana pieca elektrycznego na piec opalany drewnem. Dzięki temu nasi goście poznają autentyczne włoskie smaki, delektując się pizzą przyrządzoną tradycyjnym sposobem. Kolejnym przełomem była dla nas zmiana lokalizacji Margerity – w 2010 roku przenieśliśmy się do trzykondygnacyjnego lokalu z częścią restauracyjną, wydzieloną pizzerią oraz kameralnym wewnętrznym ogródkiem.

Pizza ma niejedno oblicze, a szerokie menu Margerity umożliwia gościom wybór swojego ulubionego wariantu. Z naszego pieca wychodzą pizze o różnej grubości ciasta – w tym bardzo cienkie, w stylu neapolitańskim; oferujemy także pizzę w wydaniu fit, na cieście orkiszowym. Pozostała część karty również wpisuje się w aktualne trendy. Obok makaronów i deserów rodem z kuchni włoskiej proponujemy szeroki wybór dań wegetariańskich, zdrowe koktajle i sałatki; fani tradycyjnej kuchni spróbują u nas steków z doskonałej jakości wołowiny.

28 lat historii Margerity

Z wzruszeniem wspominamy nasze początki i z dumą patrzymy na owoce blisko trzydziestoletniej pracy. Gościmy u nas już drugie pokolenie bielszczan: klienci, którzy odwiedzali nas przed laty jako uczniowie lub studenci, dziś przychodzą do nas z własnymi dziećmi, które chętnie spędzają czas w urządzonym specjalnie dla nich kąciku zabaw.

Obecnie zaczynamy kolejny etap naszej gastronomicznej podróży. Serdecznie zapraszamy, abyście udali się w nią razem z nami. W lokalu wyodrębniliśmy siedem sal – każda z nich ma swój własny, niepowtarzalny klimat. Sprawdźcie, które wnętrze stanie się Waszym ulubionym. Mamy nadzieję, że w Margericie odbędziecie wiele smacznych spotkań!

Dowiedz się więcej o salach Margerity tutaj.

Czytaj podobne

Podaruj voucher prezentowy
Aktualności

Podaruj voucher prezentowy

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym voucher do Margerity!

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.