#SpotkajmySię

Miejsce Smacznych Spotkań

Nasze wnętrza od 1993 roku są miejscem ożywionych i tłumnych spotkań bielskich rodzin, intymnych i romantycznych rozmów przy winie oraz intensywnych i pełnych pasji przyjacielskich pogaduszek. Chętnie gościmy Was z pociechami, które radośnie bawią się w przygotowanych dla nich kącikach dla dzieci.

W Margericie spotykają się ludzie o różnych preferencjach. Łączy ich miłość do jedzenia!

#7WnętrzMargerity

Jeden lokal, siedem aranżacji

Margerita w Bielsku-Białej
#TwojaPizzeria

Margerita w Bielsku-Białej

Margerita spełni Twoje oczekiwania, gdy odwiedzisz ją jako biznesman, ojciec, narzeczona, przyjaciółka, właścicielka psa czy koleżanka z ławki.

#PizzaJakaChcesz

Pizza w dwóch rozmiarach na cieście cienkim lub tradycyjnym. Pizza włoska, pizza fit i pizza vege. Sprawdź, na którą z nich masz dziś ochotę!

Poznaj PIZZE

#PosmakujwMargericie

Margerita to nie tylko pizza, ale to również szeroka oferta dań mięsnych, ryb sałatek, dań vege i zdrowych koktajli. I jakże bogata karta aromatycznych win! Czego dziś spróbujesz?

Poznaj SMAKI

#WinneLove

Wiecie, co najlepiej dopełnia smak potrawy? Dobrze dobrane wino! Oj, a na winach to my się znamy... W naszej ofercie znajdziecie wina kalifornijskie, chilijskie, portugalskie, włoskie i wiele innych.

#KraftoveLove

Lubisz piwo kraftowe? Doskonale – to dokładnie tak, jak my! We współpracy z Browarem Dziedzice stworzyliśmy własne Piwo Margerita.

#Samoobsługa

Wiesz, dlaczego możemy zachwycać Cię jakością jedzenia przy jednoczesnym zachowaniu dobrych cen? Dzięki Twojemu wsparciu! Stawiamy na samoobsługę – razem tworzymy atmosferę Margerity.

#DogFriendly

Kochamy zwierzęta! Te małe i te duże. Przyjdź do nas ze swoim pupilem, a my zadbamy o jego dobre samopoczucie! Każdy zwierzak otrzyma od nas miskę wody.

Zobacz REGULAMIN
#SerceMargerity

Misja

Margerita Restaurant&Pizza zapewnia klientom różnorodną ofertę pizzy i dań restauracyjnych oraz przestrzeń dopasowaną do ich odmiennych potrzeb, dzięki czemu stanowi dla zróżnicowanych klientów miejsce spotkań, w którym łączy ich miłość do jedzenia.

Misja
#WpadnijDoNas

Impreza w Margericie

Chcesz przygotować przyjęcie w stylowym i smacznym miejscu? Doskonale się składa – imprezy zamknięte urządzamy od ponad 20 lat! Zaproś do nas swoich gości - zorganizuj urodziny, komunię lub uroczysty obiad. A może szukasz miejsca na imprezę firmową? Nasza elegancka sala Prosseco nada się idealnie na każdą z tych okazji.

Sala Prosseco pomieści do 26 osób, a obsługa kelnerska zapewni najwyższej jakości serwis. Będzie pysznie i gustownie – zapewniamy!

Pamiętaj – jesteśmy elastyczni. Chcesz zorganizować przyjęcia w innej z naszych sal? A może chciałbyś samodzielnie obsłużyć swoich gości lub skomponować własne menu?

Zarezerwuj salę na imprezę okolicznościową!

Kontakt w godz.: 11.00 – 16.00
tel. +48 600 952 619
tel. +48 508 176 973

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Wspólnie poszukamy najlepszej opcji.

Skontaktuj się z nami
Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.