Aktualności

Margerita – lokal przyjazny psom

Margerita – lokal przyjazny psom

Jako miejsce smacznych spotkań jesteśmy gotowi na przyjęcie wszystkich naszych gości – także tych czworonożnych! Margerita to lokal przyjazny psom: jeśli masz ochotę spędzić czas przy dobrym jedzeniu, w miłej atmosferze, nie rozstając się jednocześnie ze swoim pupilem, wizyta w naszej pizzerii spełni Twoje oczekiwania.

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Dla wielu z nas psy są członkami rodziny, towarzyszą nam w podróżach i wielu codziennych zajęciach. Obecnie nie musimy się z nimi rozstawać także podczas posiłków poza domem. Wizyty w lokalach gastronomicznych z psem nie dziwią już nikogo – świadomość społeczna w tej kwestii sukcesywnie rośnie, a zarówno restauratorzy, jak i właściciele psów mają wiedzę niezbędną do tego, by wizyty te przebiegały w miłej atmosferze i nie stanowiły kłopotu dla nikogo obecnego w lokalu.

Otwartość wobec wszystkich klientów jest jednym z fundamentów naszej działalności. Jeśli chcesz wpaść do Margerity z psem, będzie nam bardzo miło – przygotujemy dla Ciebie pyszny posiłek, a Twojego pupila poczęstujemy świeżą wodą.

Pobyt z psem w restauracji – o czym trzeba pamiętać?

Jako właściciel psa jesteś odpowiedzialny za to, by obecność zwierzęcia w lokalu nie naruszała spokoju ani komfortu pozostałych gości. Aby dopełnić tego obowiązku, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, których należy zresztą dochowywać w każdym innym miejscu publicznym.

Jedną z najważniejszych kwestii jest tu troska o czystość i higienę: odwiedzaj restauracje z pieskiem zdrowym, świeżo wykąpanym, a wszystkie zabrudzenia powstałe podczas pobytu (np. ślady łap, strącone przez psa jedzenie itp.) na bieżąco sprzątaj. W trakcie wejścia i wyjścia z lokalu pies powinien być trzymany na smyczy, a podczas całego pobytu nie może opuszczać przestrzeni wyznaczonej dla zwierząt: w naszym lokalu jest to sala Margerita oraz ogródki letnie. Twoim obowiązkiem jest także zapobieganie potencjalnym niechcianym interakcjom między psem a obecnymi na miejscu gośćmi oraz innymi zwierzętami.

Przestrzeganie powyższych reguł gwarantuje zarówno Tobie, jak i Twojemu pupilowi miłe spędzenie czasu w przyjaznym otoczeniu. Już teraz serdecznie zapraszamy Was do wspólnych odwiedzin Margerity!


Czytaj podobne

Podaruj voucher prezentowy
Aktualności

Podaruj voucher prezentowy

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym voucher do Margerity!

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.