Aktualności

Margerita – lokal przyjazny psom

Margerita – lokal przyjazny psom

Jako miejsce smacznych spotkań jesteśmy gotowi na przyjęcie wszystkich naszych gości – także tych czworonożnych! Margerita to lokal przyjazny psom: jeśli masz ochotę spędzić czas przy dobrym jedzeniu, w miłej atmosferze, nie rozstając się jednocześnie ze swoim pupilem, wizyta w naszej pizzerii spełni Twoje oczekiwania.

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Dla wielu z nas psy są członkami rodziny, towarzyszą nam w podróżach i wielu codziennych zajęciach. Obecnie nie musimy się z nimi rozstawać także podczas posiłków poza domem. Wizyty w lokalach gastronomicznych z psem nie dziwią już nikogo – świadomość społeczna w tej kwestii sukcesywnie rośnie, a zarówno restauratorzy, jak i właściciele psów mają wiedzę niezbędną do tego, by wizyty te przebiegały w miłej atmosferze i nie stanowiły kłopotu dla nikogo obecnego w lokalu.

Otwartość wobec wszystkich klientów jest jednym z fundamentów naszej działalności. Jeśli chcesz wpaść do Margerity z psem, będzie nam bardzo miło – przygotujemy dla Ciebie pyszny posiłek, a Twojego pupila poczęstujemy świeżą wodą.

Pobyt z psem w restauracji – o czym trzeba pamiętać?

Jako właściciel psa jesteś odpowiedzialny za to, by obecność zwierzęcia w lokalu nie naruszała spokoju ani komfortu pozostałych gości. Aby dopełnić tego obowiązku, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, których należy zresztą dochowywać w każdym innym miejscu publicznym.

Jedną z najważniejszych kwestii jest tu troska o czystość i higienę: odwiedzaj restauracje z pieskiem zdrowym, świeżo wykąpanym, a wszystkie zabrudzenia powstałe podczas pobytu (np. ślady łap, strącone przez psa jedzenie itp.) na bieżąco sprzątaj. W trakcie wejścia i wyjścia z lokalu pies powinien być trzymany na smyczy, a podczas całego pobytu nie może opuszczać przestrzeni wyznaczonej dla zwierząt: w naszym lokalu jest to sala Margerita oraz ogródki letnie. Twoim obowiązkiem jest także zapobieganie potencjalnym niechcianym interakcjom między psem a obecnymi na miejscu gośćmi oraz innymi zwierzętami.

Przestrzeganie powyższych reguł gwarantuje zarówno Tobie, jak i Twojemu pupilowi miłe spędzenie czasu w przyjaznym otoczeniu. Już teraz serdecznie zapraszamy Was do wspólnych odwiedzin Margerity!


Czytaj podobne

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Pizza pod niebieskim niebem?
Aktualności

Pizza pod niebieskim niebem?

3, 2, 1... Ogródek czas start! Macie ochotę na pizzę i zimne piwo na świeżym powietrzu? Zapraszamy!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 21.00
Piątek - Sobota: 11.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2021 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.