Promocje

Karnawał 2022 z Margeritą!

Karnawał 2022 z Margeritą!

Jak w tym roku minął Wam karnawał? Jeśli zastanawiacie się, czy na jego zakończenie przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego, to odpowiedź brzmi... Tak! Nie mogłoby być inaczej.

Karnawał z Margeritą

Wpadacie dziś z przyjaciółmi na spotkanie do Margerity? Koniecznie! W końcu ostatni weekend karnawału... jest tylko raz w roku. Mamy dla Was największy wybór pizzy w mieście - w 3 rozmiarach, na cieście cienkim lub tradycyjnym, pszennym lub orkiszowym. Co powiecie na wyzwanie, by w 2022 roku spróbować ich wszystkich?

Nie macie ochoty na pizzę? Nie ma sprawy! Przygotowaliśmy też ogromny wybór sałatek, burgery, makarony i wiele, wiele więcej!

Karafka wina aż 30% taniej

Nasza karnawałowa promocja jest całkowicie i zupełnie nieprzypadkowa. W weekend 26-27 lutego do każdej pizzy lub makaronu proponujemy Ci litrową karafkę wina aż 30% taniej. Tak, tak po prostu - ot co!

Mamy też inną niespodziankę - jeśli jesteś ciekaw, jak karnawał obchodzi się we Włoszech, zabierzemy Cię w podróż do samej Wenecji! Koniecznie sprawdź tutaj.

Czytaj podobne

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Pizza pod niebieskim niebem?
Aktualności

Pizza pod niebieskim niebem?

3, 2, 1... Ogródek czas start! Macie ochotę na pizzę i zimne piwo na świeżym powietrzu? Zapraszamy!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 21.00
Piątek - Sobota: 11.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2021 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.