Promocje

Happy Hours w pizzerii Margerita!

Happy Hours w pizzerii Margerita!

Masz ochotę na smaczne spotkanie w Margericie? Doskonale się składa! Koniecznie odwiedź nas w poniedziałek lub w środę i skorzystaj z wyjątkowej promocji Happy Hours!

Pizzowe poniedziałki

W każdy poniedziałek w godzinach 12:00 -15:00 zapraszamy Cię na aromatyczną pizzę. Pamiętasz, że mamy największy wybór pizzy w Bielsku-Białej? Zamów jedną z nich i złap 20% rabatu!

W naszej ofercie znajdziesz pizze w trzech różnych rozmiarach. Każdą z nich możesz zamówić na cieście cienkim lub takim o tradycyjnej grubości. To nie wszystko... Zdecydujesz się na klasyczne ciasto pszenne, czy na fit ciasto orkiszowe?

Wegetariańskie środy

W każdą środę w godzinach 11:00 - 15:00 czekamy na miłośników kuchni wegetariańskiej. Na dania z oferty wege przygotowaliśmy aż 20% rabatu!

Czym możemy Cię poczęstować? Koniecznie spróbuj naszego oryginalnego wege burgera z zielonego groszku lub niezwykle aromatycznego warzywnego curry. Będziesz zachwycony!

Czytaj podobne

Podaruj voucher prezentowy
Aktualności

Podaruj voucher prezentowy

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym voucher do Margerity!

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.