Promocje

Happy Hours w pizzerii Margerita!

Happy Hours w pizzerii Margerita!

Masz ochotę na smaczne spotkanie w Margericie? Doskonale się składa! Koniecznie odwiedź nas w poniedziałek lub w środę i skorzystaj z wyjątkowej promocji Happy Hours!

Pizzowe poniedziałki

W każdy poniedziałek w godzinach 12:00 -15:00 zapraszamy Cię na aromatyczną pizzę. Pamiętasz, że mamy największy wybór pizzy w Bielsku-Białej? Zamów jedną z nich i złap 20% rabatu!

W naszej ofercie znajdziesz pizze w trzech różnych rozmiarach. Każdą z nich możesz zamówić na cieście cienkim lub takim o tradycyjnej grubości. To nie wszystko... Zdecydujesz się na klasyczne ciasto pszenne, czy na fit ciasto orkiszowe?

Wegetariańskie środy

W każdą środę w godzinach 11:00 - 15:00 czekamy na miłośników kuchni wegetariańskiej. Na dania z oferty wege przygotowaliśmy aż 20% rabatu!

Czym możemy Cię poczęstować? Koniecznie spróbuj naszego oryginalnego wege burgera z zielonego groszku lub niezwykle aromatycznego warzywnego curry. Będziesz zachwycony!

Czytaj podobne

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Pizza pod niebieskim niebem?
Aktualności

Pizza pod niebieskim niebem?

3, 2, 1... Ogródek czas start! Macie ochotę na pizzę i zimne piwo na świeżym powietrzu? Zapraszamy!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 21.00
Piątek - Sobota: 11.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2021 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.