Promocje

Polewamy Prosecco - andrzejkowa promocja

Polewamy Prosecco - andrzejkowa promocja

Choć imieniny Andrzeja wypadają dopiero we wtorek 30 listopada, w Margericie Andrzejki świętujemy już w najbliższy weekend. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Polewamy Prosecco!

Lubicie Prosecco? Kto nie lubi! Wpadnijcie do nas w weekend 27-28 listopada, zamówcie swoją ulubioną pizzę lub jedno z dań z naszej karty i delektujcie się ich smakiem w towarzystwie schłodzonego Prosecco, które kupicie z 10% rabatem.

Passiamo Prosecco i Prosecco Rose

W pizzerii Margerita możecie delektować się zarówno Passiamo Prosecco, jak i Passiamo Prosecco Rose, które wygrało w tym roku nagrodę „Złote Innowacje FMCG & Retail” w kategorii SKŁAD. Passiamo Prosecco Rose jest pierwszym wprowadzonym na polski rynek różowym Prosecco. Swoich wielbicieli urzeka zarówno świeżością, jak i owocowymi aromatami malin, truskawek i czerwonych kwiatów.

Czytaj podobne

Podaruj voucher prezentowy
Aktualności

Podaruj voucher prezentowy

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym voucher do Margerity!

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.