Aktualności

2021 w pizzerii Margerita – podsumowanie roku

2021 w pizzerii Margerita – podsumowanie roku

Start zamówień z dostawą

Podobnie jak 2020, także i 2021 w dużej mierze przebiegał pod znakiem obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. W pierwszej połowie roku lokale gastronomiczne mogły jedynie prowadzić sprzedaż na wynos i w dostawie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy więc usługę zamówień na dowóz, realizowaną zarówno przez lokal, jak i za pośrednictwem portalu Pyszne.pl.

Zmiany w przestrzeni Margerity

Największą satysfakcję przynoszą nam jednak bezpośrednie spotkania z Wami, dlatego mimo ograniczeń nieustannie pracujemy nad rozwojem lokalu. Rok 2021 był pod tym względem wyjątkowy – Margerita przeszła prawdziwą metamorfozę! Dawna część restauracyjna została połączona z pizzerią, a w całej stworzonej w ten sposób przestrzeni serwujemy zarówno pizze, jak i dania restauracyjne. Poszczególne sale przeszły lifting wizualny, a każda z nich zyskała swój unikalny charakter.

Jeden lokal – 7 aranżacji

Tuż po wejściu znajdziesz się w rodzinnej sali Margerita z bardzo lubianym przez naszych najmłodszych gości kącikiem zabaw. Schody prowadzą na kameralną salę Pocałunek, w sam raz na wieczór we dwoje. Najlepszym wyborem na większe spotkania ze znajomymi jest sala Vespa, swobodnie mieszcząca liczniejsze grupy. Zupełnie nowa aranżacja sali Prosecco urzeka przestrzenią i elegancją, które czynią ją dogodnym miejscem na biznesowy lunch. Planujesz okolicznościowe przyjęcie? Specjalnie dla Ciebie otworzymy naszą Salę pod Lustrami.

Zmiany wprowadziliśmy także na Toskańskim Tarasie, gdzie w ciepłe wieczory powita Was moc roziskrzonych świateł. W sezonie wiosenno-letnim otwieramy Uliczkę przy Cechowej, gdzie delektując się pysznym jedzeniem możesz obserwować miejskie życie.

Margerita w Sieci

Jesteśmy dumni z naszej metamorfozy i chcemy jak najszybciej informować Was o nowościach, dlatego w roku 2021 postawiliśmy na rozwój komunikacji z gośćmi. Zaznaczamy mocniej naszą obecność w internecie – uruchomiliśmy nową stronę z kompletem informacji na temat lokalu i wygodnym formularzem kontaktowym, zrealizowaliśmy także kilka sesji zdjęciowych w nowych wnętrzach, a ich efekty pokazujemy Wam w naszych social mediach.

#RazemOdLat

Wprowadzone zmiany to dopiero początek nowego etapu historii Margerity: w zbliżającym się roku planujemy dalszą metamorfozę tarasu i inne niespodzianki, o których będziemy oczywiście informować Was na bieżąco. Wciąż najważniejsze jest jednak to, co łączy nas od trzech dekad, czyli spotkania przy smacznym jedzeniu. Niezależnie od tego, czy lubisz odkrywać nowe smaki, czy wolisz pozostawać przy sprawdzonych klasykach – jedno pozostaje niezmienne: przychodząc do Margerity zawsze możesz spodziewać się uczty dla podniebienia!

Czytaj podobne

Podaruj voucher prezentowy
Aktualności

Podaruj voucher prezentowy

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym voucher do Margerity!

Lato pełne promocji
Promocje

Lato pełne promocji

Najlepszy plan na letni wieczór? Dobre towarzystwo, klimatyczne miejsce i pyszne jedzenie, na dodatek w promocyjnej cenie!

Margerita dla fanów roweru
Aktualności

Margerita dla fanów roweru

W Bielsku-Białej i okolicach nie brakuje malowniczych tras dla miłośników rowerowych wycieczek, a pizzeria Margerita to idealne miejsce na przystanek w podróży!

Margerita
Margerita Restaurant & Pizza
ul. Cechowa 8, 43-300 Bielsko-Biała
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12.00 - 20.00
Wtorek - Czwartek: 12.00 - 20.30
Piątek - Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela: 12.00 - 20.00
© 2023 Margerita Restaurant & Pizza. All Rights Reserved.